VIVAX Апарат за вафли WM-1200TB + 1 година гаранција

1.599,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карктеристики на производот:

VIVAX Апарат за вафли WM-1200TB + 1 година гаранција

  • Моќност: 1200W
  • Напон: 220-240V
  • Прилагодлив термостат 900W-1200W
  • Површина на печење: 19 cm
  • Плоча за печење – материјал: Нелеплив
  • Материјал: Метал/Пластика
  • Боја: Црна
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано