VIVAX Апарат за палачинки PM-1200TB + 1 година гаранција

1.899,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Апарат за палачинки PM-1200TB + 1 година гаранција

  • Моќност 1200W
  • Прилагодлив термостат
  • Површина на плочата за печење 30cm
  • Плоча за печење-Материјал: Нелеплив
  • Боја: Црна
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано