VIGA Дрвена играчка за на ѕид авион

10.999,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIGA Дрвена играчка за на ѕид авион

  • Дизајниран за мали деца на возраст од 18м+, овој комплет активности со светли бои вклучува 6 големи активности монтирани на ѕид кои учат и забавуваат
  • Целосно тестиран според највисоките стандарди за потрошувачи, овој центар за активности монтиран на ѕид во авион може да се монтира на вистинската висина за младите
  • Секој од 5-те панели вклучува дупки за фиксирање и завртки за прицврстување за лесно монтирање
  • Авионот вклучува мониста на жица, лизгачки диск со звук, лизгач на магнетни блокови, играчка за трага и патека, часовник со стрелки што се движат и ветерница
  • Ѕидните панели за активност во форма на авион помагаат да се изградат моторни вештини, координација на рака-око, описен јазик, форма, простор и вештини за расудување
  • Димензија: 180 x 66.2 x 5 cm

Слични Производи

Последно Прегледано