VIGA Дрвена играчка за балансирање

2.999,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIGA Дрвена играчка за балансирање

  • Баланс даската ќе им овозможи на децата да се забавуваат а и истовремено да се развиваат
  • Ќе научат да балансират, да ја одржуваат рамнотежата на телото стоејќи, клечејќи
  • Но имагинацијата на децата работи постојано така што даската може да се претвори во лизгалка, мост, тркачка стаза за автомобилите… што и да посакаат
  • Со поставената врвка на едниот крај од даската децата можат да седнат во вдлабнатината и да се рпрепуштат додека некој ги влече
  • Мултифункционален производ за забава со часови
  • Димензии: 84 x 19 x 18.5 cm
  • Возраст: 3+

Слични Производи

Последно Прегледано