VIGA Дрвена играчка табла двострана

2.199,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIGA Дрвена играчка табла двострана

 • Играјте со сложувалката и истражете го секој агол на светот
 • Забавен и едукативен начин да ја откриете планетата и да научите за географијата
 •  Задната страна на сложувалката е корисна табла за суво бришење за пишување и цртање
 • Двојна ценета играчка
 • Оваа Jumble World Map е направена од дрвен материјал со многу магнетни парчиња на неа
 • Сетот содржи:
 • 1 Реверзибилна табла
 • 50+ дрвени магнетни парчиња
 • 4 дрвени табли со слики
 • Димензии на производот: 72 x 46 x 0.7 cm
 • Наменето за возраст 3+

 

Последно Прегледано