VIGA Дрвена играчка сложувалка риба

249,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIGA Дрвена играчка сложувалка риба

  • Шарена дрвена сложувалка од 4 парчиња која лесно се составува со помош на сликата за навестување на подлогата, а големината на парчињата е совршена за мали раце
  • Намена 18 м+

Слични Производи

Последно Прегледано