VIGA Дрвена играчка скара

5.999,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIGA Дрвена играчка скара

 • Овој дрвен сет за скара од Viga ќе ја претвори кујнската игра во целосна забава во дворот
 • Вклучува 47 парчиња за играње и додатоци за скара за да се разладите и да послужите гозба со скара
 • Доаѓа на тркала со рачка за лесен транспорт, како и капак што се извлекува
 • Ги поттикнува децата да комуницираат, проширувајќи го нивниот речник и социјалната интелигенција
 • Стилски сет од 47 парчиња скара од дрво
 • Вклучува: ражничи, штипалки, чинии за сервирање, сенф и кечап, сет за сол и бибер и разновидна дрвена храна за играње како месо, риба, леб и зеленчук
 • Отстранлив капак исто како вистинска скара
 • Тркалата и удобната рачка го олеснуваат транспортот
 • Странична полица и долна полица за складирање на храна за играње и додатоци за готвење
 • Димензии 39 x 26 x 60 cm
 • Препорачана возраст: 3 +

 

Слични Производи

Последно Прегледано