VIGA Дрвена играчка проодувалка

3.999,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIGA Дрвена играчка проодувалка

  • Оваа дрвена проодувалка за бебиња нуди повеќе активности, вклучително: патека за животни од фарма, жичени мониста, ветерница, плоча за вртење сонце/месечина на предната страна, со запчаници и блокови за трага
  • Силна и цврста проодувалка идеална за дечињата
  • Природнa, безбеднa, едукативнa и забавнa сo етикетата на VIGA играчките
  • Препорачана возраст: 12 месеци +
  • Димензии: 455 x 320 x 340 mm

Слични Производи

Последно Прегледано