VIGA Дрвена играчка пингвин на буткање

799,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIGA Дрвена играчка пингвин на буткање

Многу сладок пингвин, телото се движи и има звук

 

Слични Производи

Последно Прегледано