VIGA Дрвена играчка маса со активности

4.999,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIGA Дрвена играчка маса со активности

  • Вклучува железничка пруга со сет за трактор, запчаници за вртење, сортирачи на форми, плоча за вртење, игра за редење, ксилофон и друго
  • Основата на масата е лакирана и обоена со бои за деца во живописни бои кои ќе го задоволат секој корисник и ќе му дадат многу забава
  • Играчката ја развива умешноста на прстите на бебето, координацијата око-рака и основните вештини
  • Учи да препознава бои и форми
  • Изработени од нетоксични бои и мастила и тестирани со безбедносни стандарди
  • Димензии на производот: 45 x 45 x 42 cm
  • Тежина: 0,480 кг
  • Наменето за возраст 3+

Слични Производи

Последно Прегледано