VIGA Дрвена играчка лизгалка за автомобили џунгла

1.599,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIGA Дрвена играчка лизгалка за автомобили џунгла

  • Поставете ги автомобилите на врвот на патеката, а потоа гледајте како се движат надолу
  • Вклучува лизгач и 4 мини автомобили
  • Возраст: 18 месеци +
  • Димензии: 31 x 29 x 1 cm
  • Природни, безбедни, едукативни и забавни
  • Боите и мастилата на играчките се нетоксични, безбедни за децата
  • Сите играчки се во согласност со европските безбедносни играчки EN71 и ASTM стандардите

Слични Производи

Последно Прегледано