VIGA Дрвена играчка крава со жица

599,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIGA Дрвена играчка крава со жица

  • Шарен жичан лавиринт со шарени мониста, пеперутки и цвеќиња на цврста дрвена основа
  • Основата прикажува ливада со животни што пасат,со фигурата на фармер може да се игра одделно
  • Наменето за 18 м +

Слични Производи

Последно Прегледано