VIGA Дрвена играчка коцки фарма сет од 50

999,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIGA Дрвена играчка коцки фарма сет од 50

  • Дрвените коцки доведуваат до вечна забава
  • Потикнува креативна игра кај децата и инспирараат бескрајна имагинација за создавање на различни градба
  • Коцките се со прекрасни светли бои и насликани детали
  • Во сетот се вклучени 50 дрвени коцки
  • Се препорачува за деца над 2 години

Слични Производи

Последно Прегледано