VIGA Дрвена играчка коцки едукативни

1.399,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIGA Дрвена играчка коцки едукативни

  • Шест шарени дрвени блокови рачно испечатени со животни, форми, градина и бројки
  • Поттикнува рано броење од еден до шест
  • Ја поттикнува креативноста и вештините за координација на рака-око кај децата
  • Дизајнирана за сите на возраст од 2 и повеќе години, оваа едукативна играчка може да ужива секое дете во семејството
  • Димензии: 48 x 11 x 11 cm

Слични Производи

Последно Прегледано