VIGA Дрвена играчка коцки бои сет од 50

999,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIGA Дрвена играчка коцки бои сет од 50

  • Дрвените коцки од Viga се едни од најголемите играчки кои ќе служат долго време и ќе му овозможат на вашето дете долгогодишна интересна и креативна забава
  • Со играње на ови коцки, бебето ја обликува прецизноста на движењата на рацете и ја подобрува координацијата око-рака
  • Овие квалитети не можат да се заменат со која било друга играчка
  • Комплетот вклучува 50 коцки, кои вклучуваат шарени слики со геометриски фигури
  • Тоа е совршено решение за вашето дете да научи да препознава форми и бои преку игра
  • Разновидноста на елементи ви овозможува да изградите уникатни згради, градови и објекти
  • Коцките се спакувани во пластична кофа со рачка, што го олеснува нивното носење насекаде
  • Сетот вклучува и брошура која ќе го инспирира детето да игра креативно

Слични Производи

Последно Прегледано