VIGA Дрвена играчка камион со автомобили

1.499,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIGA Дрвена играчка камион со автомобили

  • Дрвениот носач за автомобили од Viga Toys претставува дрвен двокатен камион кој носи 4 автомобили во различни волшебни бои и дизајни
  • Приколката на овој камион вклучува откачени приклучоци за безбедно да ги држат натоварените автомобили на место
  • Оваа играчка служи како прекрасен отворен извор за поттикнување на имагинативна игра
  • Тоа, исто така, ги поттикнува децата да ги истражат и сфатат концептите на причина и последица додека ги усовршуваат своите фини моторни вештини преку активности на товарење и растоварување на автомобилите
  • Се препорачува за деца на возраст од 2 години и постари

Слични Производи

Последно Прегледано