VIGA Дрвена играчка фарма со жица

1.199,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Едукативна дрвена играчка која стимулира координација око-рака.
Движете ги дрвените топчиња, пеперутките и цветните парчиња околу обоениот жичен лавиринт за едночасовна забава.
Изработена од дебела густа дрвена основа со насликана сцена на фарма со животни од фарма.

Димензии: 215 x 220 x 145 мм

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано