VERTUS Ударна хилта 850W VT-HD08 (10694) + 1 година гаранција

3.999,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Kарактеристики на производот:

VERTUS Ударна хилта 850W VT-HD08 (10694) + 1 година гаранција

 • Impact drill 13mm SDS PLUS
 • 230V 50Hz
 • 850W
 • 4900bpm
 • Impact force: 3J
 • Max drill dia.:
 • Metal 13mm
 • Wood 30mm
 • Concrete: 23mm
 • 1 година гаранција

 

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано