VERTUS Ударна хилта 1500W VT-HD11 (10703) + 1 година гаранција

5.799,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Kарактеристики на производот:

VERTUS Ударна хилта 1500W VT-HD11 (10703) + 1 година гаранција

 • Impact drill 13mm SDS PLUS
 • 230V 50Hz
 • 1500W
 • 0-920r/min
 • 4250bpm
 • Impact force: 6J
 • Max drill dia.:
 • Metal 13mm
 • Wood 42mm
 • Concrete: 32mm
 • 1 година гаранција

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано