VERTUS Ударна хилта 1050W VT-HD03 (10702) + 1 година гаранција

4.799,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Kарактеристики на производот:

VERTUS Ударна хилта 1050W VT-HD03 (10702) + 1 година гаранција

 • Impact drill 13mm SDS PLUS
 • 230V 50Hz
 • 1050W
 • 4250bpm
 • Impact force: 4.5J
 • Max drill dia.:
 • Metal 13mm
 • Wood 42mm
 • Concrete: 26mm
 • 1 година гаранција

 

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано