VERTUS Ударна бормашина 710W VT-EID08 (10662) + 1 година гаранција

2.199,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Kарактеристики на производот:

VERTUS Ударна бормашина 710W VT-EID08 (10662) + 1 година гаранција

  • Impact drill 13mm
  • 220-110V 60/50Hz
  • 710W
  • 2800r/min
  • Max drill dia.:
  • Metal 13mm
  • Wood 40mm
  • 1 година гаранција

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано