VERTUS Ударна бормашина 550W VT-EID05 (10661) + 1 година гаранција

1.999,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Kарактеристики на производот:

VERTUS Ударна бормашина 550W VT-EID05 (10661) + 1 година гаранција

  • Impact drill 13mm
  • 220-110V 60/50Hz
  • 550W
  • 3000r/min
  • Max drill dia.:
  • Metal 13mm
  • Wood 40mm
  • 1 година гаранција

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано