VERTUS Бензински тример за трева VT-GBC07 (10761) + 1 година гаранција

6.299,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

16 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VERTUS Бензински тример за трева VT-GBC07 (10761) + 1 година гаранција

 • Gasoline brush cutter
 • Engine: 42.7cc
 • Max output power: 1.4Kw
 • 7500r/min
 • 3000-200r/min
 • Cutting width: 255mm Cutting
 • width for trimmwe: 440mm line:
 • 2.4mmx3m Tank volume 1.2L Shaft
 • diameter: 26mm
 • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано