VERTUS Батериска штрафилица дупчалка VT-CDL10 (10657) + 1 година гаранција

2.599,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Kарактеристики на производот:

VERTUS Батериска штрафилица дупчалка VT-CDL10 (10657) + 1 година гаранција

 • Cordless drill 18V
 • 1300mAh battery
 • 0-400r/min 0-1450r/min
 • 2 gears speed.
 • Forward and reverse running
 • 10mm normal keyless chuck
 • Torque settings: 18+1
 • 550# motor
 • Max.torque:29N.m
 • With LED working light
 • 1pc slow charger (VDE plug)
 • Charging time: 3-5 hours
 • 1 годинагаранција

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано