VENSSINI MILANO 2020 CITY Велосипед MIL262 26″/20″ + 1 година гаранција

11.999,00 ден

11 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Седиште MTB-CITY COMFORT црно сребрено
 • Рачки за волан MEGA црно сиви краци
 • Волан 620MM 22.2X25.4MM црн
 • Сет V PVC без рачки кочници
 • Педали PVC KLASIK со лагер
 • Среден погон MTB црн 22/32/42Т
 • Средна осовина MTB на штраф 5S
 • Ланец MTB MAYA Z33 P6001
 • Обрач  V1 26″ црн 36 дупки V1.26CR.
 • Предна глава MTB челик црна SHUN F.
 • Задна глава MTB 36R челик црна SHUNFE.
 • SP.26X1.75 (47-559) H-863 D.J
 • Браник со држачи 26″
 • Индекс на фаза црн 14T-28T SHUN FENG
 • Среден менувач TOP PULL FRICTION 42T SIPO
 • Заден менувач на кука
 • Рачен менувач A REVO SHIFT POWER SFT-30
 • Предно светло + заден трепкач CAT SIBESAIL

Слични Производи

Последно Прегледано