VegiDrill Екстрактор за овошје и зеленчук

9,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Лесен за употреба
  • Лесен за чистење
  • Стилски дизајн кој не зафаќа многу простор
  • Димензии:20 x 3,5 cm
  • Со 4 различни навртки

Слични Производи

Последно Прегледано