Вага дигитална за мерење накит

599,00 ден

1 на залиха

1 на залиха

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Вага дигитална за мерење накит

  • Материјал: нерѓосувачки челик + пластика
  • Големина: 12,5 x 2 x 10 cm
  • Капацитет точност: 500 g / 0,1 g
  • Батерии: 2 x AAA

Слични Производи

Последно Прегледано