Ubiquiti UniFi Пристапна точка UAP AC LR + 1 година гаранција

9.849,00 ден

20 People watching this product now!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Ubiquiti UniFi Пристапна точка UAP AC LR + 1 година гаранција

 • Range of 183m (600ft)
 • 802.11ac
 • Simultaneous dual-band
 • 2.4GHz throughput of 450Mbps
 • 5GHz throughput of 867Mbps
 • Number of 1GbE ports 1
 • Wireless 2.4 GHz (3 dBi), 5 GHz (3 dBi)
 • MIMO 2.4 GHz (3×3), 5 GHz (2×2)
 • Power method 24V passive PoE
 • Operating temperature -10 to 70°C

Слични Производи

Последно Прегледано