Ubiquiti UniFi Пристапна точка UAP AC Lite + 1 година гаранција

7.892,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Ubiquiti UniFi Пристапна точка UAP AC Lite + 1 година гаранција

  • Number of 1GbE ports 1
  • Wireless 2.4 GHz (3 dBi), 5 GHz (3 dBi)
  • MIMO 2.4 GHz (2×2), 5 GHz (2×2)
  • Power method PoE, 44-57V DC, 12W
  • Operating temperature -30 to 60°C

Слични Производи

Последно Прегледано