Трамболина GSD со скалички 244cm

8.499,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:
Трамболина GSD со скалички 244cm

 • Максимална тежина до 100 kg
 • Внатрешен дијаметар: 244 cm
 • Висина на мрежа : 160 cm
 • Галванизирана нерѓосувачка рамка
 • Перматрон подлога за скокање
 • Пластични капаци за горни столбчиња и долни ногарки
 • Влез кој се отвара со патент
 • Трамболината е со заштитна мрежа и скалички
 • Наменето е за забава
 • Не е наменето за деца под 3 год

 

Слични Производи

Последно Прегледано