Трамболина GSD со скалички 183cm

7.299,00 ден

14 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Трамболина GSD со скалички 183cm

 • Максимална тежина до 80 kg
 • Внатрешен дијаметар: 183 cm
 • Висина на мрежа : 160 cm
 • Галванизирана нерѓосувачка рамка
 • Перматрон подлога за скокање
 • Пластични капаци за горни столбчиња и долни ногарки
 • Влез кој се отвара со патент
 • Трамболината е со заштитна мрежа и скалички
 • Наменето е за забава
 • Не е наменето за деца под 3 год

Слични Производи

Последно Прегледано