Торбичка за градници на преклоп

19,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на прозиводот:

  • x 1 торбичка за градници на преклоп
  • Материјал: тврда пластика + патент
  • Димензии: 15 x 12 cm

Слични Производи

Последно Прегледано