Tons Garden Трамболина Ø 306 (11032)

11.999,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Трамболина Ø 306 (11032)

  • Димензии на производот:
  • Дијаметар: 306cm
  • Висина: 253cm
  • Максимална тежина до 120kg
  • Наменето за деца
  • Без скали

Слични Производи

Последно Прегледано