Tons Garden Трамболина Ø 244 (11031)

9.999,00 ден

20 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Трамболина Ø 244 (11031)

  • Димензии на производот:
  • Дијаметар: 244cm
  • Висина: 214cm
  • Максимална тежина до 100kg
  • Наменето за деца
  • Без скали

Слични Производи

Последно Прегледано