Tons Garden Трамболина Ø 140 (11034)

5.499,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Трамболина Ø 163 (11034)

  • Димензии на производот:
  • Дијаметар: 140cm
  • Висина: 163cm
  • Максимална тежина до 70kg
  • Наменето за деца
  • Без скали

Слични Производи

Последно Прегледано