Tons Garden Тенда во големина по избор

5.299,00 ден5.599,00 ден

10 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Тенда во големина по избор

Димензии:

  • 300 х 120 cm (11025)
  • 250 х 150 cm (11026)
  • 300 х 150 cm (11027)
  • 250 х 120 cm (11028)

 

Слични Производи

Последно Прегледано