Tons Garden Тенда во боја по избор

12.999,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Тенда во боја по избор

  • Димензии на производот:
  • Дијаметар: 3.5 m
  • Висина: 2.6 m
  • Материјал: Poliester Assembly Gazebo
  • Боја: Зелена (10070) и Крем (9564)

Слични Производи

Последно Прегледано