Tons Garden Тенда со мрежа 3.6 х 3.6 (11688)

8.999,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Тенда со мрежа 3.6 х 3.6 (11688)

  • Димензии на тенда: 3.6 x 3.6 m
  • Материјал: Метална конструкција со мрежа
  • Чадор систем

Слични Производи

Последно Прегледано