Tons Garden Тенда со мрежа 2 х 2 х 2 (11689)

4.999,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Тенда со мрежа 2 х 2 х 2 (11689)

  • Димензии на тенда: 2 x 2 x 2 m
  • Материјал: Метална конструкција со мрежа

 

Слични Производи

Последно Прегледано