Tons Garden Тенда 3 х 9 (11682)

8.499,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Тенда 3 х 9 (11682)

  • Димензии на тенда: 3 x 9 m
  • 5 страници
  • Боја: Бела
  • Материјал: Полиетилен

Слични Производи

Последно Прегледано