Tons Garden Тенда 3 х 4.5 (11684)

7.799,00 ден

14 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Тенда 3 х 4.5 (11684)

  • Димензии на тенда: 3 x 4.5 m
  • Чадор систем
  • Материјал: Метална конструкција со платно

Слични Производи

Последно Прегледано