Tons Garden Тенда 3 х 4 (10092)

13.799,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Тенда 3 х 4 (10092)

  • Димензии на производот: 3 x 4 m
  • Материјал: Poliester Assembly Gazebo
  • Боја: Кафена

Слични Производи

Последно Прегледано