Tons Garden Тенда 3 х 3 со страници во боја по избор

2.499,00 ден

10 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Тенда 3 х 3 со страници во боја по избор (6287)

  • Големина: 3 х 3 m
  • Висина 2.5 m
  • Материјал: Полиетилен
  • Боја: Зелена

Слични Производи

Последно Прегледано