Tons Garden Тенда 3 х 3 (7212)

10.999,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Tons Garden Тенда 3 х 3 (7212)
  • Димензии: 3 x 3 m Висина 2.6 m
  • Боја: Крем
  • Материјал: Poliester Assembly Gazebo

Слични Производи

Последно Прегледано