Tons Garden Тенда 3 х 3 (6947)

7.799,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Тенда 3 х 3 (6947)

  • Димензии на тенда: Ширина: 3 x 3 m; Висина: 2.7 m
  • Боја: Беж
  • Материјал: Метална конструкција со платно

Слични Производи

Последно Прегледано