Tons Garden Тенда 3 х 3 (6286)

2.499,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Тенда од полиестер
  • Димензија: 3 х 3 m
  • Висина: 2.5 m

Слични Производи

Последно Прегледано