Tons Garden Тенда 2.5 x 2.5 (10113)

5.299,00 ден

17 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Tons Garden Тенда 2.5 x 2.5 (10113)
  • Димензии: 2.5 x 2.5 x 2.55 m
  • Чадор систем
  • Боја:Крем

Слични Производи

Последно Прегледано