Tons Garden Стол во боја по избор

1.099,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Tons Garden Стол во боја по избор
  • Материјал: Метална конструкција, пластично седло
  • Димензии:
  • Црна (9545) 54 x 63 x 73 cm
  • Кафена (10095) 54 x 63 x 73 cm
  • Темно сива (11620) 54 x 63 x 73 cm

Слични Производи

Последно Прегледано