Tons Garden Стол ратан во боја по избор

1.299,00 ден

17 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Стол ратан во боја по избор

  • Материјал: Метална конструкција со ратан
  • Димензии на стол: 54 x 61 x 73 cm
  • Достапни бои:
  • Црна (9558)
  • Сива (7217)
  • Кафеава (9557)

 

Слични Производи

Последно Прегледано