Tons Garden Стол ратан во боја по избор

1.999,00 ден

11 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Стол ратан во боја по избор

  • Димензии на стол: 72 x 77 x 84 cm
  • Материјал: Ратан
  • Достапни бои:
  • Бела (9561)
  • Сива (11691)
  • Црвена (11692)

Слични Производи

Последно Прегледано